اخبار امروز

به دغدغه‌های درمانی مردم میامی توجه شودحجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار با رییس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به مطالبه مردم میامی برای تجهیز بیمارستان این شهر گفت: تامین پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ امام رضا(ع) میامی و نیز رفع مشکلات این بیمارستان در بخش‌های اورژانس و داروخانه، مردم منطقه را برای استفاده از خدمات بیمارستان میامی دلگرم می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تصریح کرد: مردم نقاط مختلف شهرستان‌های شاهرود و میامی در شرق استان سمنان به‌ویژه اهالی روستاهای این ۲ شهرستان باید به خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دسترسی داشته باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی با اشاره به خدمات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم در هر نقطه‌ای انجام شود ارزشمند و قابل تقدیر است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا