اخبار امروز

بیش از ۲۲۰ هزار گردشگر از جاذبه‌های سردشت دیدن کردند
باباخان اسکندری فرماندار سردشت گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۲۰ هزار گردشگر و مسافر از جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی این شهرستان دیدن کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال بیش از ۲ برابر افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینکه تمامی امکانات لازم برای خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران در این شهرستان فراهم است، افزود: این شهرستان دارای ۹ اقامتگاه بوم‌گردی فعال در ۷ روستای گردشگری با ظرفیت بیش از ۲۰۰ نفر و یک مهمان‌پذیر است که هر روز پذیرای مهمانان و مسافران از اقصی نقاط کشوردر این روز‌های پایان تابستان هستند.
به گفته فرماندار سردشت، همچنین پارسال ۱۳۵ هزار گردشگر و مسافر از این شهرستان دیدن کرده بودند.
از مجموع آثار به ثبت رسیده در فهرست آثار ملی در شهرستان مرزی سردشت، سایت باستانی ربط، آبشار شلماش، چشمه آب معدنی گراوان، حمام تاریخی بیستون و پل قلعه تاسیان از مهم‌ترین این آثار به شمار می‌روند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا