اخبار امروز

تاخیر در انجام پرواز‌های روز ۳۱ شهریور فرودگاه بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس
جمشید دلفاردی مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان گفت: پرواز‌های روز ۳۱ شهریور در فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با تاخیر و یا شتاب بیشتر انجام خواهد شد و برای جلوگیری از ایجاد مشکل در برنامه زمانبندی مسافران، هماهنگی‌های لازم انجام شده است.
او با اشاره به انجام هر ساله این برنامه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: اطلاع رسانی به مسافران در خصوص ساعت نشست و برخاست پرواز‌ها نیز از طریق شرکت‌های پروازی انجام خواهد شد.
هر ساله در ۳۱ شهریورماه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیرو‌های مسلح همزمان با سراسر کشور در بندر عباس در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس و در مقابل تنگه هرمز برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا