اخبار امروز

تجهیز بیمارستان درقد تخارمسئولان بیمارستان ولسوالی درقد در تخار اعلام کرده اند با تلاش‌های ریاست صحت عامه تخار و توجه خاص رئیس وزارت صحت عامه طالبان بابت عرضه خدمات بهتر صحی برای مردم، اکنون این بیمارستان با امکانات بهتری به ارزش پنج میلیون افغانی تجهیز شده است. 
محمد آصف موسی‌زی آمر بیمارستان مرکزی ولسوالی درقد گفت در گذشته آمبولانس نداشتند و از نگهداری خون در این بیمارستان نیز عاجز بودند اما اکنون در کنار دست یابی به سایر امکانات، سیستم بانک خون را نیز فعال کرده اند که در صورت نیاز، از آن استفاده کنند.
پزشکان و کارکنان صحی در این ولسوالی از پرداخت به موقع حقوق شان ابراز رضایت نموده می‌گویند آماده خدمت گزاری به مردم هستند.
همزمان با این شماری از باشندگان ولسوالی درقد که از نقاط دور دست بابت درمان به این مرکز صحی آمده اند ضمن قدردانی ازهمکاری ریاست صحت عامه تخار برای تجهیز این بیمارستان می‌گویند هنوز مشکلات عمده در این مرکز باقی مانده است که نیازبه رسیدگی دارد.
به گفته این باشندگان عدم امکانات در بخش زنان و زایمان و غیره آنان را گاه مجبور می‌کند تا بیمار شان را به مرکز این ولایت منتقل کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا