اخبار علمی و پزشکی

ترفندی در آیفون برای کاهش هزینه‌ها

گاهی اوقات ممکن است کاربر برنامه‌های رایگانی را دانلود کند که نیاز به ثبت اطلاعات کارت اعتباری دارند، که در صورت ارتقاء برنامه، موجودی مشخصی از آن برداشت می‌شود و اگر کاربر فراموش کند که در برخی از این برنامه‌ها یا برنامه‌های دیگر دارای خدمات پولی مشترک شود و دیگر از آن‌ها استفاده نکند، ممکن است بدون اطلاع این اشتراک‌ها روی هم انباشته شده و در نهایت هزینه زیادی را بر او تحمیل کند.
خوشبختانه اپل بررسی اشتراک‌هایی را که کاربر در آیفون انجام داده است، آسان می‌کند تا هر اشتراکی را که نمی‌خواهد لغو کند.
در اینجا نحوه بررسی اشتراک‌های خود و میزان پرداختی که در هر ماه در آیفون می‌پردازید آورده شده است:
آیفون خود را باز کنید و روی تنظیمات ضربه بزنید.روی نمایه خود که در بالای منوی تنظیمات خواهید یافت کلیک کنید.در اینجا منوی دیگری حاوی گزینه اشتراک‌ها را مشاهده خواهید کرد.پس از دانلود، اکنون لیست کاملی از خدمات و خرید‌های درون برنامه‌ای را که در آن‌ها مشترک هستید مشاهده خواهید کرد.اگر موردی را پیدا کردید که دیگر از آن استفاده نمی‌کنید، فقط روی آن کلیک کنید و گزینه لغو را بزنید.
علاوه بر لغو برخی از اشتراک ها، راه دیگری برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد. اگر از بسیاری از سرویس‌های مختلف اپل مانند Apple Music و Apple TV Plus استفاده می‌کنید، ارزش آن را دارد که به یک حساب Apple One بروید، که این سرویس‌ها را در تعدادی از پلتفرم‌ها با قیمت ارزان‌تر جمع‌آوری می‌کند.
منبع: 24.ae

خبر فارسی

باشگاه خبرگزاری جوان هستم با خبر های علمی و پزشکی در خدمت شما...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا