اخبار امروز

تشکیل ۲۰۰ پرونده تخلف در طرح نظارتی مدارسرحمتی مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری با بیان تداوم نظارت‌ها بر بازار فروش نوشت افزار و اقلام دانش آموزی گفت: این نظارت‌ها بر واحد‌های تولید‌ی در تولید محصول با کیفیت و استاندارد، عمده فروشی‌ها و جلوگیری از فروش کالا‌های قاچاق و خرده فروشی‌ها تا ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ ادامه دارد و در این مدت ۲۰۰ پرونده تخلفات تشکیل شده است.
بیشتر بخوانید
وی با اشاره به وجود ۱۸۰ واحد صنفی نوشت افزار در شهرکرد افزود: نظارت‌ها در این طرح شامل کیف و کفش و پوشاک می‌شود.
رحمتی اضافه کرد: سود فروشندگان در فروش نوشت افزار ۱۵ درصد و کیف و کفش و پوشاک ۲۰ درصد تعیین شده است که مازاد بر آن تخلف محسوب می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا