اخبار امروز

تفاهم نامه همکاری شبکه آموزش و سازمان اورژانس کل کشور امضا شد
در راستای تحقق سیاست‌های کلان حوزه سلامت و همچنین مدیریت حوادث و بحران‌های حوزه سلامت، توسعه وترویج خود مراقبتی به منظور ارتقای دانسته‌های سلامت جامعه، تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان اورژانس کل کشور با حضور دکتر جعفر میعاد فر به عنوان رئیس اورژانس کل کشورو علی عبدالعالی مدیر شبکه آموزش سیما منعقد شد.
عبدالعالی گفت:بعضی از سازمان‌ها در زندگی آدم‌ها مهم و از یک اهمیت خاصی برخوردار هستند و نبودن آن‌ها خسران است و نمی‌توان با آن زندگی کرد.
وی افزود: فرض کنید بگویید ما در کشورمون سازمانی به نام اوژانس داریم که مجموعه پراهمیتی نیست و هر کسی این جمله را از شما بشنود به حرف شما می‌خندد چراکه که اصلا چنین وجود ندارد و ما بر اساس تدبیری که دوستان و عزیزان اورژانس کشور و همکاران در شبکه آموزش داشتند یک تفاهم نامه‌ای را امروز خواهیم کرد که ذیل آن همراهی و مشارکت ما در عمل در انواع پلتفرم‌ها به صورت جدی خواهد بود.
وی عنوان کرد: هر کشوری من جمله کشور عزیزمان ایران اگر به یک آدم تشییه کنیم بالاخره یک قوت و ضعف‌هایی دارد و من در یک جلسه‌ای بسیار صریح به رئیس جمهور عرض کردم و اینجا هم عرض می‌کنم راه حل برون رفت کشور از مشکلات یک کلمه است و آن چیزی نیست جز آموزش و این آموزش باید در تماس سطح باید وو ماباید به آموزش اهمیت بدهیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا