اخبار امروز

تقدیر جبلی از از عملکرد صداوسیمای آذربایجان غربی در انعکاس حماسه اربعین حسینی در مرز تمرچین۰۹:۵۹ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۰۹:۵۹ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲  پیمان جبلی، رئیس رسانه ملی طی تماس تلفنی با مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی ضمن ابلاغ سلام و خداقوت به همکاران؛ از مرز تمرچین بعنوان بعنوان آیینه وحدت و همدلی بین شیعه و سنی و سایر اقوام و مذاهب یاد کرد و گفت: همکاران مرکزآذربایجان غربی با تلاش ستودنی و ارادت خالصانه به اباعبدالله الحسین (ع)، توانستند با ایجاد شور حسینی و راه اندازی قرارگاه رسانه‌ای در دومین سال بازگشایی مرز تمرچین به روی زائران داخلی و خارجی این کنگره‌ی بزرگ را به شکل باشکوهی در قاب زیبای ارادت به دنیا مخابره کنند.
رئیس رسانه ملی به تولیدات برنامه سازان صداوسیمای آذربایجان غربی و نقش موثر در جریان سازی فرهنگ حسینی اشاره کرد و افزود: تولیدات رسانه‌ای و انعکاس حضور موکب‌هایی از اهل تسنن و سایر اقوام و مذاهب نشان از دلدادگی به سرور آزادگان عالم است که به خوبی از شبکه‌های ملی و استانی پخش و حماسه‌ای ماندگار را خلق نمود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا