اخبار امروز

تقویت تبادلات فرهنگی هنری با ظرفیت هنرمندان ایرانی
در آستانه ماه ربیع الاول نخستین نشست هنرمندان ایرانی با حضور علی اصغر محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی، حبیب رضا ارزانی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در مالزی، محسن صراف رایزن علمی ایران در کشور مالزی و جمعی از هنرمندان ایرانی برگزار شد.
در این نشست که به منظور توسعه و همکاری مشترک برای معرفی فرهنگ غنی ایرانی تشکیل شده بود، در خصوص فعالیت‌های آینده و چشم انداز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی بحث و تبادل نظر شد.
همچنین در این جلسه، بر نقش مؤثر و محوری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی در اجرای فعالیت‌های اثرگذار فرهنگی هنری برای عرضه صحیح فرهنگ و تمدن ایران و معرفی ویژگی‌های فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی کشورمان، تاکید شد.
برگزاری رویداد‌های فرهنگی هنری، چاپ آثار هنرمندان مقیم مالزی، بررسی و انجام پژوهش‌های مختلف در حوزه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی، گسترش و تقویت فعالیت‌های مشترک میان هنرمندان ایرانی و مالایایی، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف از آثار هنرمندان ایرانی و… از جمله موارد مورد بحث این نشست صمیمی بود.
گفتنی است، این نشست در دفتر رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی (کوالالامپور) برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا