اخبار امروز

تهیه لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی‌بضاعت جایگزین مجازات حبس شد ناصر عتباتی با اشاره به صدور ۲ حکم جایگزین حبس اظهار کرد: در ادامه روند صدور مجازات‌های جایگزین حبس در استان، رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری ۲ شهرستان میاندوآب، با احراز شرایط قانونی، متهمین پرونده را به جای ۶ ماه حبس به تهیه لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت مکلف کرد. 
وی تصریح کرد: در این حکم تاکید شده است اداره آموزش و پرورش شهرستان میاندوآب با همکاری و هماهنگی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، با نظارت دادیار اجرای احکام کیفری نسبت به توزیع اقلام خریداری شده در بین دانش آموزان بی‌بضاعت این شهرستان به ارزش ۷۰ میلیون ریال اقدام کنند.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در ادامه خاطرنشان کرد: در کنار برخورد‌های قاطع قضایی، رویکرد کاهش جمعیت کیفری با استفاده از مجازات جایگزین حبس در جرایم سبک و کم‌اهمیت با هدف ارائه خدمات عام المنفعه مورد تاکید است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا