اخبار امروز

توافق تعاونی ارتش با اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با حضور سید علی هاشمی مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین و امیر سرتیپ‌دوم ستاد حسین محمدشفیعی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین بعد از سال‌ها بلا تکلیفی مشکل تعاونی مسکن ارتش حل شد.
در این دیدار طبق توافق نامه انجام شده قرار شد تعاونی لشگر ۱۶رزهی قزوین زمین مزروعی ۱۳۲هتکاری خود را به اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین واگذار نماید و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در عوض این زمین در شهر مهرگان به هر چهار نفر اعضای تعاونی ارتش قزوین یک قطعه زمین ۲۰۰متری جهت ساخت و ساز داده شود. 
مشکل تعاونی مسکن ارتش قزوین با بیش از ۱۲ سال بلا تکلیفی با این توافق نامه حل شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا