اخبار امروز

توزیع بسته‌های معیشتی و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند آذربایجان شرقی۱۲۰ بسته معیشتی و ۲۰۰ بسته نوشت افزار به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان به همت بنیاد دست‌های مهربان بین خانواده‌ها و دانش آموزان نیازمند در مراغه توزیع شد.
در بسته‌های معیشتی ۱۵ قلم کالای اساسی شامل ۵ کیلوگرم برنج، مرغ، لوبیا، نخود ، گوجه فرنگی و شوینده بهداشتی وجود داشت و در بسته‌های تحصیلی نیز کیف، کفش و نوشت افزار در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.
موسسه خیریه راز در کلیبر هم ۳۰۰ بسته کیف و نوشت افزار کامل در مجموع به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان را به دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان اهدا کرد.
این موسسه خیریه در طول یک سال گذشته بیش از یک و نیم میلیارد تومان اقلام حمایتی بین خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی شهرستان کلیبر توزیع کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ملکان گفت: ۱۳۰ بسته فرهنگی شامل کیف مدرسه، دفتر و سایر نوشت افزار آماده توزیع در بین دانش آموزان نیازمند روستای این شهرستان است و این پویش ادامه خواهد داشت تا دانش آموز نیازمندی در این منطقه باقی نماند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا