اخبار امروز

توزیع ۲ هزار بسته نوشت‌افزار بین نیازمندان کردستانیسردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان روز سه‌شنبه در آیین توزیع ۲ هزار بسته لوازم‌التحریر توسط سپاه بیت‌المقدس کردستان و بسیج  در سنندج اظهار کرد: امروز به برکت همراهی ملت و آحاد جامعه دینی، نظام اسلامی توانسته در سخت‌ترین شرایط و علیرغم فشار‌های دشمن و مشکلات با تبعیت از رهبری در همه حوزه‌ها سربلند باشد.
 وی با بیان اینکه یکی از حسنات برجسته سپاه پاسداران و مجموعه بسیج خدمت به اقشار محروم در کشور است، افزود: امروز مجموعه سپاه و بسیج با وجود همه مسئولیت‌هایی سنگینی که در حوزه صیانت و حراست از مرز‌ها دارد در امر مهم کمک به محرومان پیش قدم است.
وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری، سه هزار بسته دیگر نیز در قالب کمک مومنانه بین نیازمندان استان توزیع کنیم.
ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج نیز با بیان اینکه رزمندگان و شهدا برای دفاع از نظام، انقلاب و کشور هشت سال دفاع مقدس مجاهدت کردند، افزود: باید از پدران و مادرانی که فرزندانشان را برای دفاع از کشور به میدان جهاد فرستادند، تقدیر کنیم.
وی کمک مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی را بسیار اررشمند دانست و تاکید کرد: دستگاه‌های مختلف به ویژه سپاه و بسیج از شیوع دوران کرونا تا کنون کمک‌های بسیار خوبی انجام دادند که قابل تقدیر است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا