اخبار امروز

تولید هزار دقیقه برنامه زنده در قرارگاه رسانه‌ای شبکه خاورانمدیرکل صدا و سیمای استان با بیان اینکه استقرار این دو قرارگاه رسانه ای، کار جدید و نویی بود گفت: در هفت روز استقرار قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیمای خراسان جنوبی در کاظمین ۴۴ ارتباط زنده با بخش‌های مختلف شبکه خاوران در حوزه‌های سیما، خبر و صدا برقرار شد و در هر ارتباط تلاش شد تا اقدامات مواکب خراسان جنوبی مستقر در سایت کاظمین انعکاس داده شود.
آینه دار افزود: در مدت حضور قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیمای خراسان جنوبی در کاظمین در کنار پخش ۴۲۰ دقیقه ارتباط زنده، ۱۵ گزارش تولیدی نیز توسط خبرنگاران شبکه خاوران مستقر در قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیمای خراسان جنوبی در کاظمین تولید و پخش شد.
وی در ادامه از زحمات ستاد بازسازی عتبات عالیات و حوزه هنری استان در برقراری موکب فرهنگی آل یاسین و استقرار قرارگاه گاه رسانه‌ای شبکه خاوران تشکر کرد.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ دقیقه برنامه تولید ویژه اربعین حسینی از بخش‌های مختلف صدا، سیما و خبر شبکه خاوران به روی آنتن رفته است.
آینه دار با بیان اینکه قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیمای خراسان جنوبی با هدف انعکاس عزاداری‌ها هیئت‌های مذهبی و کاروان‌های پیاده استان خراسان جنوبی در مشهد مقدس هم برای اولین سال مستقر شد گفت: در چهار روز استقرار قرارگاه رسانه‌ای شبکه خاوران در مشهد مقدس در ۳۳ ارتباط زنده تصویری و رادیویی بیش از ۶۲۷ دقیقه برنامه زنده در مشهد مقدس تولید و از شبکه خاوران پخش شده است.
وی ضمن تشکر از سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در استقرار قرارگاه رسانه‌ای شبکه خاوران در مشهد گفت: از ابتدای پخش این برنامه تاکنون ۱۸ نفر از مسئولان هیئت‌های مذهبی و ائمه جمعه استان در این برنامه حضور یافتند و بیش از ۲۵ گزارش تولیدی از حضور هیئت‌های مذهبی و کاروان‌های زیارتی استان خراسان جنوبی در مشهد مقدس تولید و پخش شد.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی از تلاش همکاران صدا و سیمای خراسان جنوبی و همه دستگاه‌ها و هنرمندان استان که در انجام این عملیات شبکه خاوران را همراهی کردند تشکر کرد.
در دهه پایانی صفر و در سالروز شهادت امام رضا (ع) بیش از ۱۴۰ هیئت مذهبی خراسان جنوبی برای عزاداری به مشهد مقدس سفر کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا