اخبار امروز

ثبت بیش از ۱۳ میلیون تردد در جاده‌های مازندرانمحسن هاشمی رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: برابرآماربدست آمده از ۱۱۱ سامانه تردد شماری منصوب درمحور‌های استان مازندران طی ایام متاثر از تعطیلات اخیر پایان صفر یعنی از ۲۱ شهریور تا ۲۶ شهریور ماه امسال بیش از ۱۳ میلیون و ۴۶۴ هزار تردد از انواع وسایل نقلیه در جاده‌های استان ثبت شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در حدود ۱۱ درصد افزایش یافته است.او افزود: درمحور‌های مواصلاتی استان با استان‌های تهران و البرز در ایام تعطیلات مذکور مجموعا ۷۰۴ هزار و ۹۰۱ تردد از وسایل نقلیه در محور‌های هراز، سوادکوه و کندوان ثبت شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال حاکی از افزایش ۶ درصدی تردد بوده است.
هاشمی گفت:همچنین این میزان از تردد در مقایسه با ایام متاثر از تعطیلی اربعین حسینی (ع) نیز افزایش ۸ درصدی داشته است به عبارتی میزان تردد وسایل نقلیه در تعطیلات اخیر، پیک تردد در ایام تابستان امسال بوده است.برابر تحلیل ساعتی تردد ها، ساعات ۱۵ تا ۲۱ هر روز بیشترین تردد در سطح محور‌های مواصلاتی مذکور به ثبت رسیده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا