اخبار امروز

ثبت بیش از ۲۷۹ هزار تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیلامید نسیمی در بازدید از محور اردبیل آستارا گفت: از این تعداد ۱۴۱ هزار و ۷۸۹ تردد در مبادی ورودی استان و ۱۳۷ هزار و ۷۷۱ تردد در مبادی خروجی استان ثبت شد.  
او با بیان اینکه اردبیل یکی از قطب‌های گردشگری در کشور است، گفت: ثبت بیش ۴ هزار تردد در مبادی ورودی استان نسبت به مبادی خروجی بیانگر افزایش ورود مسافران و گردشگران به این منطقه است.  
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل اظهار کرد: پنجشنبه ۲۳ شهریورماه در اولین روز تعطیلات ۳۸ هزار و ۷۹۹ تردد در مبادی خروجی و ۵۵ هزار و ۱۳۸ تردد در مبادی ورودی، روز جمعه ۲۴ شهریورماه ۴۷ هزار و ۲۲۷ تردد در مبادی خروجی و ۴۵ هزار و ۹ تردد در مبادی ورودی و روز شنبه ۲۵ شهریورماه نیز ۵۱ هزار و ۷۴۵ تردد در مبادی خروجی و ۴۱ هزار و ۶۴۲ تردد در مبادی ورودی استان ثبت شد.  
نسیمی بیان کرد: محور اردبیل – آستارا و بالعکس و اردبیل – سرچم و بالعکس به ترتیب پرترددترین محور‌های مواصلاتی استان در این مدت بود.  
او اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم ترافیک در تعطیلات آخر شهریورماه در راه‌های ارتباطی این استان افزایش چشمگیری یابد.  
نسیمی با اشاره به فعالیت ۷۴ سامانه ترددشمار، ۴۱ دوربین نظارت تصویری و ۶۶ سامانه ثبت تخلفات در استان اردبیل، ادامه داد: علاوه بر این ۲ سامانه توزین حین حرکت و سه تابلو پیام متغیر نیز در مسیر‌های ارتباطی نصب شده و از این طریق بر رفتار ترافیکی شهروندان نظارت می‌شود.  
او با تقدیر از فعالیت شبانه‌روزی کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل گفت: مردم و مسافران قبل از سفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی استان با سامانه ۱۴۱ راهداری تماس گرفته و هرگونه انتقاد و شکایت خود را نیز جهت بررسی اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا