اخبار امروز

ثبت هفت میلیون و ۴۹۶ هزار تردد در جاده‌های ایلاممدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام خبر داد سیدزاهدین چشمه‌خاور، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: این میزان تردد در هم‌سنجی با مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.
وی یادآور شد: طی این بازه زمانی ورودی وسایل نقلیه به استان ۶۶۰ هزار و ۶۱۶ دستگاه خودرو با هشت درصد افزایش و خروجی ۶۶۴ هزار و ۹۸ دستگاه با هفت درصد افزایش بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام یادآور شد: پرترددترین محور در این ایام سرابله به ایلام با ۴۲۶ هزار و ۷۱۶ تردد و مسیر ایلام به صالح‌آباد (مهدی‌آباد) با ۴۰۹ هزار و ۷۸۵ تردد بوده است.
چشمه‌خاور بیان کرد: مردم می‌توانند برای ارتباط با راهداری و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن ۱۴۱ در هر ساعت از شبانه‌روز تماس بگیرند و موارد مورد نظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا