اخبار امروز

جابجایی بیش از ۳۶ هزار زائر اتباع خارجی از پایانه مرزی چذابهفواد غزیعلی گفت: از ۲۷ مرداد لغایت ۲۵ شهریور امسال ۹۹۷ سفر در پایانه مرزی چذابه برای جابجایی زائران اتباع خارجی اختصاص داده شد و۳۶ هزارو ۹۹۴ زائر اتباع خارجی از ابتدای ماه صفر تا پایان این ماه از پایانه مرزی چذابه به سایر نقاط کشور جابجا شده‌اند.
او می‌گوید: در این مدت تعداد ۱۴ هزار و ۶۸۹ مسافر با ۴ هزار و ۱۰۷ سفر از پایانه مسافری چذابه با اتوبوس به سایر نقاط کشور جابجا شدند. 
غزیعلی ادامه داد: در پایانه مرزی شلمچه از ابتدای ماه صفر تا اخر این ماه تعداد ۲۹۶ هزار و ۶۹۱ مسافر با ۱۲ هزار و ۳۲ سفر اتوبوسی به سایر نقاط کشور عزیمت کردند. 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: روزانه حدود ۱۰۰ دستگاه اتوبوس زائران اتباع خارجی را از پایانه مرزی چذابه و پایانه مسافربری سیاحت اهواز جابجا می‌کنند.
به گفته او جابجایی زائران ارتباع خارجی تا زمانی که دیگر مسافری در این پایانه نباشد ادامه دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا