اخبار امروز

جان گرفتن ۸ پروژه کتابخانه با نگاه ویژه رئیس جمهور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت: با نگاه ویژه رئیس جمهور و پیگیری‌های استاندار خراسان جنوبی از محل اعتبارات سفر ۳۵۰ میلیارد ریال به کتابخانه‌های عمومی استان اختصاص یافت که با این اعتبار پروژه‌های اولویت دار استان به اتمام خواهد رسید.
حاجی افزود: پیش بینی می‌شود با تزریق این اعتبارات تا پایان سال ۱۴۰۳ تمام این ۸ پروژه با مساحت پنج هزار و ۶۳۵ متر مربع افتتاح شود.
وی گفت: برای این پروژه‌ها تا کنون ۸۶ میلیارد ریال هزینه شده که به طور متوسط بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
حاجی افزود: با تکمیل این طرح‌ها جمعیت بیش از ۳۱۴ هزار نفر در هفت شهرستان استان از خدمات کتابخانه عمومی بهره مندی بیشتری خواهند داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا