اخبار امروز

جزئیات ورود تراموا به ناوگان حمل و نقل تهران بررسی می‌شود
 پرویز سروری، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: امروز گزارشی در مورد اقدامات اربعین ارائه خواهد شد و تعیین تکلیف املاک قابل واگذاری شهرداری انجام می‌شود.
وی در رابطه با نشست هم‌اندیشی اعضای شورا با شهردار تهران هم گفت: روز یکشنبه یک عیدی بزرگ به شهروندان داده شد و قرارداد ۷۹۱ واگن منعقد شد؛ در کنار آن ۱۱۳ واگن ملی تولید می‌شود که یک انقلاب ریلی به شمار می‌رود. عملا قرارداد اجرایی شده و مردم تهران از ۱۲ ماه دیگر شاهد ورود واگن به ناوگان خواهند بود.
سروری با تاکید بر اینکه تراموا بسیار مهم و حساس است، یادآور شد: پیشینه حمل و نقلی و مطالعات دهه ۵۰ تاکنون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جلسه هم‌اندیشی ادامه پیدا کند و هم جلساتی با متخصصین این حوزه برگزار شود؛ چراکه موضوع مهمی است و باید بررسی جدی در مورد آن صورت بگیرد لذا در این دو محور بررسی‌ها ادامه دارد.
وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه تراموا با وزارت دفاع منعقد شده است، یادآور شد: ابعاد و جزئیات این موضوع در شورا بررسی خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا