اخبار امروز

جزئیات گفت‌وگوی روسیه با فیفا و یوفا
فدراسیون فوتبال روسیه اعلام کرد که گفت‌وگوی این فدراسیون با فیفا و یوفا در مورد موضوع پذیرش در مسابقات با گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای متفاوت است.
فیفا و یوفا بیانیه مشترکی را در فوریه ۲۰۲۲ منتشر کردند که بر اساس آن تیم‌های ملی و باشگاه‌های روسیه به دلیل حوادث اوکراین برای مدت نامحدودی از حضور در مسابقات بین‌المللی محروم شدند.
بر اساس اعلام سرویس رسانه‌ای فدراسیون فوتبال روسیه؛ روسیه در حال گفتگو با فیفا و یوفا است و به طور مداوم موضع خود را در مورد لزوم بازگشت روسیه به مسابقات رسمی بین‌المللی اعلام می‌کند. ما بر ارتباط مستقیم با سازمان‌های بین‌المللی فوتبال تمرکز می‌کنیم. محتوای آن با توافق طرفین غیرعلنی باقی می‌ماند، اما تفاوت قابل توجهی با گمانه زنی‌ها و تفاسیر منتشر شده در رسانه‌ها دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا