اخبار امروز

جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران پیچیده‌تر استحجت الاسلام علی خاتمی در قرارگاه جهاد تبیین استان زنجان گفت: اینکه در حال جنگی ترکیبی هستیم هیچ تردیدی نیست و این درحالی است که جنگ دیروز بسیار آسان تر از جنگ امروز بود.
وی ادامه داد: جنگ امروز پیچیده و ترکیبی است و قربانیان آن زخم ظاهری ندارند.
حجت الاسلام خاتمی خاطرنشان کرد: احساس بی تفاوتی در جامعه به معنای زنده نبودن آن جامعه است و این بی تفاوتی مقدمه عقب نشینی در برابر دشمن و شکست است.
امام جمعه زنجان گفت: هجمه سال ۱۴۰۱ به مراتب سنگین‌تر و دشوارتر از دوران دفاع مقدس بود ولی امسال شکست خوردند، این نتیجه جهاد تبیین که دربر دارنده بیان حقایق و افشای دروغ دشمنان بود، است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا