اخبار سیاسی

حاجی صادقی: هرجا خطری انقلاب را تهدید کند سپاه در آنجا حاضر است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران امروز دوشنبه در مراسم رونمایی‌ از کتاب «سپاه در گذر انقلاب» با اشاره به توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی چون زنده است، دشمن دارد و چون دشمن دارد، نیاز به محافظ دارد که محافظ آن هم سپاه است. البته انقلاب پایانی ندارد زیرا فرهنگ سپاه ریشه در عاشورا دارد.

 

وی ادامه داد: 45 سال است که دشمنان انقلاب هرکاری می‌توانستند انجام دادند. اگر فقط فتنه‌های دشمن مرور شود، شاهد خواهیم بود که با وجود این فتنه‌ها و حملات، زنده ماندن انقلاب اسلامی یک معجزه است.

وی افزود: اگر انقلاب زنده مانده است به برکت یک رهبری فرزانه بود اما رهبری به تنهایی کافی نیست، چراکه اگر انقلاب اسلامی 45 سال در صراط مستقیم مانده است مدیون ولایت فقیه و پس از آن امت ایران اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه تاکید کرد: پیوند امت و ولایت موجب پایداری و ماندگاری انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: یکی از ماموریت‌های سپاه اتصال مردم به ولایت و دیگر ماموریت آن، سازماندهی مردم در سنگرنشینی انقلاب است. لذا این‌قدر تهاجم و حملات به سپاه وارد می‌شود.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه سپاه تجلی ولایتمداری و حضور امت در صحنه است که یکی از افتخاراتش هم بسیج است، گفت: سپاه در حین مأموریتی، تغییر مأموریت می‌دهد و این ویژگی بارز سپاه است.

وی ادامه داد: همه امت سنگرنشین انقلاب هستند و همه نهادها پاسدار انقلاب. اگر هر بخش از نظام یک ماموریت در پاسداری از نظام بر عهده داشته باشند، ماموریت سپاه پاسداری از انقلاب اسلامی در همه عرصه‌هاست.

وی افزود: هر کجا خطری انقلاب اسلامی را تهدید کند سپاه در آنجا حاضر است.

نماینده‌ ولی‌فقیه سپاه خاطرنشان کرد: سپاه درگیر کار سیاسی نمی‌شود. البته سپاه برای دفاع از انقلاب اسلامی وارد عرصه سیاست می‌شود، در سایر حوزه‌ها نیز به همین شکل است.

وی در پایان اظهار داشت: ویژگی بعدی سپاه این است که امت را سنگر نشین انقلاب می‌کند و دیگر ویژگی آن، الگو بودن آن است.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2899708

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا