اخبار امروز

حادثه رانندگی در اتوبان تبریز
آقای منجم گفت: برابر اعلام گزارش خودرو‌های عبوری به پایگاه امداد و نجات جاده‌ای سیدالشهدا مبنی بر وقوع تصادف در اتوبان تبریز – زنجان بلافاصله یک دستگاه خودروی آمبولانس از پایگاه امداد و نجات سیدالشهدا به همراه سه نجاتگر به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: این حادثه که در کیلومتر ۶۴ اتوبان تبریز – زنجان اتفاق افتاد موجب فوت یک نفر و مصدومیت سه نفر دیگر شد.
آقای منجم با اشاره به اینکه فوتی این حادثه بانوی ۵۵ ساله و مصدومان مرد ۴۶ ساله و ۲ خانم ۲۶ و ۱۷ ساله بودند گفت: مصدومان بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط آمبولانس های هلال احمر و اورژانس به بیمارستان استاد شهریار بستان آباد اعزام شدند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا