اخبار امروز

حضور بانوی والیبالیست چهارمحالی در اردوی آمادگی تیم ملیبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، طیبه جعفری در اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته بانوان به منظور آماده سازی جهت شرکت در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو حضور یافت.
طیبه جعفری تیرماه امسال به همراه تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا قزاقستان ۲۰۲۳ مقام نائب قهرمانی را از آن خود کرد.
بیشتر بخوانید
گفتنی است چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی روز‌های ۲۲ تا ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۳ (۳۰ مهر تا ۶ آبان سال ۱۴۰۲) در شهر هانگژو برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا