اخبار امروز

حضور خانواده جدید پلنگ ایرانی در پارک تندوره درگز+فیلم
مهدی اله پور مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: تصاویر این خانواده جدید پلنگ ایرانی که همراه با بازیگوشی و آب تنی آن‌ها همراه بود، با کمک دوربین‌های تله‌ای ثبت شد.
وی ادامه داد: در پی احداث آبشخور جدید برای حیات وحش و مشاهده تغییرات رفتاری مادر این توله پلنگ در سال گذشته، پس از رصد این آبشخور تصاویری زیبا از مادر و توله پلنگ حدود پنج ماهه که در حال آب تنی و بازیگوشی هستند، به ثبت رسید.
مدیر کل محیط زیست خراسان رضوی اظهار کرد: پویایی بوجود آمده در پارک ملی تندوره، امنیت زیستگاهی این گونه ارزشمند را در پارک ملی تندوره رقم زده و با تلاش محیط بانان سخت کوش پارک، حیات وحش در آرامش منطقه زیست می‌کنند.
پلنگ ایرانی (Persian Leopard) یکی از بزرگترین زیرگونه‌های پلنگ به شمار می‌رود که بومی غرب آسیا است و در فهرست جانوران «در معرض خطر انقراض» اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا