اخبار امروز

حضور ملی‌پوشان کاراته در مسابقات بین‌المللی پاریس
 نمایندگان کاراته ایران جهت حضور در مسابقات بین‌المللی مارسی امروز (سه‌شنبه – ۲۸ شهریورماه) تهران را به مقصد فرانسه ترک می‌کنند.
 به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، اسامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی که در مسابقات مارسی حضور خواهند داشت به این شرح است:
بانوان: معصومه محسنیان، سوده خلیلی، زهرا علیزاده، حنانه صالحی، مبینا کاویانی و لیلا برجعلی
آقایان: ذبیح الله پورشیب، بهنام دهقان‌زاده، علی مسکینی، پوریا اقدسی، مهدی کیانی، امیررضا برزویی، مهدی شهگل، سامان عدالتی، امیرحسین فداکار، علیرضا اکبری، علیرضا حیدری، صالح اباذری، مهدی عاشوری، محمود نعمتی و معید محمد مقضی
سیده ستاره موسوی، فاطمه قاسمی، مهدی احمدی و سعید فرخی اعضای کادر فنی تیم اعزامی را تشکیل می‌دهند.
محسن آشوری، سرپرست دبیری و افسانه باقری، سرپرست نایب رئیسی بانوان و محمد صادق بابایی رئیس، هیئت کاراته استان قزوین نیز تیم اعزامی را همراهی می‌کنند.
مسابقات کاراته بین المللی مارسی از روز جمعه (۳۱ شهریور ماه) به مدت سه روز برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا