اخبار امروز

خروج دام‌های غیر مجاز از جنگل میاندورودروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه ساری اعلام کرد: در راستای اجرای دستور دادستان شهرستان میاندورود با حضورمامورین یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میاندورود و با همکاری نیرو‌های حفاظتی شرکت نکاچوب، دامداری که به صورت غیرقانونی اقدام به حضور در جنگل پروسره روستای وارمی شهرستان میاندورود کرده بود و تعلیف دام غیرمجاز داشت، از جنگل اخراج شد. براساس این گزارش به نقل از سرجنگلبان دارابکلا، همچنین دامدار مذکور، به صورت غیرقانونی در جنگل فوق، آغل دام بنا کرده که توسط مامورین حفاظتی تخریب و جمع آوری شد.
هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده وقوع هرگونه تخلف در حوزه منابع طبیعی از قبیل قطع و حمل چوب آلات جنگلی، برداشت و حمل گیاهان مرتعی، برداشت و حمل محمولات فرعی جنگلی (چلم، خزه، سرخس و…) تصرف و تخریب اراضی ملی و حریق در عرصه‌های جنگلی و مرتعی را با شماره‌های ۲۴ ساعته امداد جنگل و مرتع ۱۵۰۴ و ۱۳۹ در میان بگذارند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا