اخبار امروز

خرید خرمای خرمشهر آغاز شدیاسر شریفی مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت : خرید تضمینی خرما در این شهرستان در ۲ کارگاه خرید آغاز شده است.
به گفته او تاکنون ۲۱۰ تن خرما از نخلداران خریداری شده است.
این مسئول گفت : گفت: پیش بینی می‌شود پنج هزار و ۸۰۰ تن خرما در خرمشهر برداشت شود.
مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر همچنین گفت : قیمت خرید خرمای درجه یک برای امسال ۲۰ هزار تومان اعلام شده و خرمای درجه دو با  ۱۷ هزار تومان و درجه ۳ با قیمتی توافقی خریداری می‌شود.
بنا بر اظهارات آقای شریفی سال گذشته چهار هزار و ۳۰۰ تن خرما در شهرستان خریداری شد و پیش بینی می‌شود این مقدار در سال جاری به پنج هزار و ۸۰۰ تن برسد.
استعمران، زاهدی، بریم، خضراوی، بلیانی، برحی، قنطار، سویدانی، خصاب، عویدی، لیلوی، دیری، یوزی، شکرا، اشگر، فرسی و حلاوی ارقام خرمای تولیدی خرمشهر هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا