اخبار امروز

خسرونژاد هم لایسنس گرفت
مهدی الفتی و محمدرضا خسرونژاد از ژیمناست‌های حاضر در بازی‌های آسیایی هانگژو هستند که تا چند روز قبل با مشکل نداشتن لایسنس روبه‌رو بودند. هفته گذشته سرمربی تیم ملی اعلام کرده بود که مشکل لایسنس این دو ورزشکار حل شده است، اما نام آن‌ها در سایت فدراسیون جهانی اضافه نشده بود. 
چند روز قبل لایسنس الفتی در لیست فدراسیون جهانی اضافه شد و امروز نیز لایسنس خسرونژاد در این سایت به‌روز شد. اکنون لایسنس الفتی تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۵ یعنی تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۴ و خسرونژاد نیز تا ۲۸ شهریور ۱۴۰۴ اعتبار خواهد داشت.
این دو ژیمناست در بازی‌های آسیایی در کنار سایر ملی‌پوشان در بخش تک‌وسیله مسابقه خواهند داد و از شانس‌های کسب مدال هستند.
اعتبارسنجی ورزشکاران باید با ارسال پیام از طریق ایمیل فدراسیون ایران به فدراسیون جهانی انجام شود که هنوز ایمیل فدراسیون در اختیار رییس سابق این فدراسیون است. پیشتر این دو ژیمناست با وجود حضور در بازی‌های دانشجویان جهان به دلیل نداشتن لایسنس نتوانستند رقابت کنند.
مهدی احمدکهنی، مهدی الفتی، محمدرضا خسرونژاد و محمدرضا حمیدی اعضای تیم ملی ژیمناستیک ایران در بازی‌های آسیایی هستند که روز قبل عازم این رقابت‌ها شدند.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا