اخبار ورزشی

خمس: بعضی تیم‌ها از اینکه دیرتر بازی می‌کنند، سود می‌برند

پاکو خمس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس کرمان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر، اظهار داشت: بار‌ها گفته‌ام که تعطیلی متعدد، به لیگ ایران ضربه می‌زند. وقفه‌های ایجاد شده در لیگ به نفع تیم‌ها به ویژه تیم‌هایی که از جام حذفی کنار رفته‌اند، نیست.

وی ادامه داد: ما پس از چند روز استراحت، تمرینات‌مان را انجام داده‌ایم و می‌دانیم سه بازی خیلی مهم و تأثیرگذار در پیش داریم که باید آماده باشیم. سه بازی پایانی جایگاه‌مان در لیگ را مشخص می‌کند و آماده کسب سه امتیاز بازی با مس هستیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در رابطه با ضرورت برگزاری همزمان بازی‌های پایانی لیگ، بیان کرد: فکر می‌کنم از همان ابتدا باید سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار می‌شد. اینکه یک سری تیم‌ها دیرتر بازی می‌کنند، به نفع‌شان است.

خمس با بیان اینکه روح رقابت باید سالم باشد، تاکید کرد: برخی تیم‌ها از برنامه بازی‌ها متضرر شده‌اند. ابتدا اعلام کرده بودند تمامی بازی‌ها در یک روز و به صورت همزمان برگزار می‌شود؛ سپس تاریخ برگزاری را عوض کردند. چنین تصمیمات به نفع لیگ نبوده و لیگ ایران باید ثبات داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه مس برای بقا و ما برای کسب رتبه چهارم جدول می‌جنگیم، خاطرنشان کرد: بازی سختی پیش‌رو داریم و باید با ذهنیت برنده وارد زمین مسابقه شویم. تمرکز تیمی در این دیدار بسیار اهمیت دارد. همچنین تلاش و میزان دوندگی دو تیم تعیین کننده بوده و می‌خواهیم به هدف‌مان که کسب سه امتیاز بازی است، دست یابیم.

خمس در رابطه با محرومان و مصدومان تیمش برای بازی مقابل مس گفت: پوریا آریاکیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا