اخبار امروز

دختر جوان کازرونی از خودکشی جان سالم به در برد
 پشنگیان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون اظهار کرد: عوامل امدادی سازمان آتش‌نشانی با اطلاع از اقدام یک دختر جوان برای خودکشی از روی تپه حاشیه شهر کازرون، سریعا به محل اعزام شدند.
او تصریح کرد: نیرو‌های امداد و نجات آتش‌نشانی و گشت نیروی انتظامی، اقدامات لازم برای جلوگیری از اقدام به خودکشی را انجام دادند.
 پشنگیان اضافه کرد: این دختر جوان ۱۸ ساله، علیرغم تلاش عوامل امدادی و انتظامی اقدام به خودکشی کرده و پس از سقوط از ارتفاع ۴ متری، توسط آتش نشانان و پلیس حاضر در صحنه، از مرگ، جان سالم به در برد.
او بیان کرد: علت اقدام به خودکشی این دختر جوان، اختلافات شخصی عنوان شده است.
آتش سوزی مغازه در کازرون 
آتش سوزی یک باب مغازه در شهر کازرون مهار شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون همچنین گفت: در پی اعلام حادثه آتش سوزی یک باب مغازه تجاری در این شهر، آتش نشانان ایستگاه ۲ به محل اعزام شدند.
 پشنگیان ادامه داد: آتش‌نشانان ابتدا اقدام به اطفاء آتش کرده و پس از تخلیه دود، اجناس درون مغازه را تخلیه کرده و سپس، عملیات لکه گیری را تا اطمینان از اطفاء کامل آتش انجام دادند.
او اضافه کرد: علت حادثه نشت گاز از کپسول پیک نیک گزارش شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا