اخبار امروز

دستگاه تولید آرد کامل قم در انتظار دریافت مجوزسعید محمدی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: هنوز علت صادر نشدن مجوز دستگاه تولید آرد کامل که تنها دستگاه موجود در قم است مشخص نشده است. 
محمد خوش آمدی مدیر عامل واحدی که دستگاه تولید آرد کامل را از ترکیه وارد قم کرده است، می‌گوید: از سال ۱۴۰۱ در تلاش است این دستگاه مجوز غذا و دارو دریافت کند.
آرد گندم کامل با نام‌های گندم کامل یا سبوس دارنیز شناخته می‌شود.
 آرد گندم کامل (WWF) پودری است که از آسیاب گندم غیر از دوروم بدست می‌آید. گندم کامل تمام اجزای دانه‌ی گندم، آندوسپرم یا همان مغز، جوانه پنهان و سبوس را شامل می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا