اخبار امروز

دعوت از جوانان برای اهدای خون۱۶:۵۴ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۱۶:۵۴ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مدیرکل انتقال خون استان مرکزی گفت: ۲۳ هزار و ۱۹۸ نفر از ابتدای سال به مراکز انقال خون استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۸ هزار و ۴۷۰ نفر موفق به اهدای خون شدند.
ظهیری افزود: در این مدت ۵۵ هزار و ۴۱۰ فرآورده خونی اهدا شده که شامل انواع گلبول قرمز، پلاکت و پلاسما است.
او گفت: از این تعداد ۹ هزار و ۹۵۵ نفر شامل ۵۴ درصد اهدا کننده مستمر و دو هزار و ۶۰۲ نفر معادل ۱۴ درصد اهدا کننده بار اولی هستند.
ظهیری با اشاره به اینکه تعداد اهدا کننده خانم تنها ۱۰۸ نفر است افزود: اقداماتی مانند تاتو، حجامت، عمل جراحی محدود از جمله دلایل کاهش آمار اهداکنندگان خون است.
مدیرکل انتقال خون استان، با بیان اینکه ذخیره فرآورده‌های خونی در استان به میزان پنج روز است، از مردم به خصوص جوانان برای اهدای خون دعوت کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا