اخبار امروز

دهکده اقتصاد مقاومتی در زنجان ایجاد می‌شودمحمد شعاعی روز سه‌شنبه در کارگروه بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به اقدامات گسترده بسیج و سپاه در راستای محرومیت‌زدایی گفت: انتظار این است که سایر دستگاه‌ها نیز همکاری و هماهنگی لازم را در این خصوص داشته باشند.
وی با تشریح وظایف دستگاه‌های مختلف در امر محرومیت‌زدایی بیان کرد: هر دستگاه باید در حیطه اختیارات، به وظایف قانونی خود عمل کند.
شعاعی با اشاره به انجام‌ عملیات آبرسانی در ۵۵ روستای استان گفت: اقدامات مربوط به ۵۳ روستا به پایان رسیده و عملیات مربوط به ۲ روستا باقی مانده است.
وی اظهار داشت: همچنین کار لوله‌گذاری در سد گلابر نیز تقریبا به پایان رسیده اما وجود معارض در نقاطی برخی مسائلی را ایجاد کرده است.
شعاعی با اشاره به بحث احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در استان نیز گفت: به احتمال زیاد این دهکده برای تولید محصولات کشاورزی ایجاد می‌شود، اما برای تولید در برخی بخش‌ها همچنین گوشت قرمز مشکلاتی وجود دارد، بنابراین پیشنهاد می شود این دهکده محدود به بخش کشاورزی نباشد چراکه می‌توان اشتغال‌زایی و تولید را در بخش‌های دیگر نیز انجام داد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا