اخبار امروز

دوره‌های تخصصی امدادگران هلال احمر برگزار شدقاسمی، سرپرست جمعیت هلال احمر بهاباد گفت: به منظور ارتقاء سطح توانمندی امدادگران و نجاتگران دوره‌های تخصصی ویژه امدادگران هلال احمر در بهاباد برگزار شد.
او افزود: ۳۵ نفر شرکت کنندگان در این دوره تخصصی با مباحثی همچون شرح وظایف نجاتگر پیش بیمارستانی، آناتومی و فیزیولوژی، مدیریت راه هوایی، تریاژ در حوادث، فوریت‌های طب داخلی، محدود سازی حرکات و حمل مصدوم زیر نظر مربیان مجرب آشنا شده و آموزش‌های لازم را در این زمینه‌ها فراگرفتند.
 به گفته این مسئول: هدف از برگزاری این دوره‌ها آشنایی نجاتگران با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان بهاباد آشنایی با نحوه امداد رسانی به مصدومان ترومایی و همچنین افزایش مهارت‌های آنان در انجام مراقبت‌ها و اقدامات پیش‌بیمارستانی جهت مصدومان حوادث است.
قاسمی ادامه داد: در پایان دوره درصورت کسب مهارت و توانایی‌های لازم و اخذ حدنصاب نمره قبولی، به فراگیران گواهینامه مربوطه اعطا می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا