اخبار امروز

دو کارمند یکی از ادارات الوند به اتهام اخذ رشوه از کار تعلیق شدندحجت الاسلام محمد تقی زاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز  گفت: در راستای مبارزه با فساد و جلوگیری از تضییع حقوق مردم نظارت مستمر بر عملکرد مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در دستور کار دادستانی قرار دارد و دستگاه قضایی در برخورد با مفسدین بدون در نظر گرفتن پست و مقام افراد فاسد اقدام خواهد کرد.
وی ادامه داد: در همین راستا حسب گزارشات دریافتی و اقداماتی اطلاعاتی مشخص شد که ۲ نفر از کارمندان یکی از دستگاه‌های اجرایی حین کار با سو استفاده از جایگاه شغلی و دریافت رشوه موجب ایجاد نارضایتی بین مردم می‌شدند.
تقی زاده افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته و اثبات اقدام غیر قانونی آنها، این افراد با اتهام مشارکت و مباشرت در اخذ رشوه، سوء استفاده از موقعیت شغلی جهت تسلط بر حق غیر و اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات قانونی با دستور قضایی بازداشت شده و پرونده قضایی نیز برای نامبردگان تشکیل گردید.
وی اضافه کرد: این متهمان تا صدور رای نهایی از هر گونه فعالیت اداری تعلیق شده اند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از عزم دستگاه قضایی در برخورد با فساد خبر داد و گفت: مبارزه با فساد و مفسدان در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری با جدیت و بدون هیچ مماشاتی ادامه دارد و در صورت اثبات فساد به شدت و قاطعانه با مفسدین برخورد خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا