اخبار ورزشی

رئال مادرید تهدید کرد: تنبیه کنید یا به دادگاه بیایید

وینیسیوس جونیور شب گذشته در جریان بازی رئال مادرید برابر والنسیا بار دیگر از سوی تماشاگران هدف توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفت.  

هواداران والنسیا حتی پیش از ورود بازیکنان به زمین بازی هم توهین به این بازیکن و سر دادن شعار‌های نژادپرستانه را شروع کرده بودند و بار‌ها او را میمون خطاب کردند یا فریاد «وینیسیوس، بمیر!» سر دادند.  

وینیسیوس حتی در جریان بازی با شناسایی یکی از توهین کنندگان از داور خواست اقدامی انجام دهد، اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت او نتوانست جلوی احساساتش را بگیرد و تصاویر گریه کردنش واکنش گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشت. 

حالا اونداسرو خبر داده که مدیران رئال مادرید قصد دارند به صورت جدی از این ستاره تیم‌شان دفاع کنند و آماده هستند که حتی کار را به شکایت و دادگاه عالی اسپانیا بکشانند.  

مدیران این باشگاه به لالیگا هشدار داده‌اند که اگر اقدامات کافی برای دفاع از وینی انجام نشود و تنبیه و جریمه‌های سنگین ورزشی علیه هواداران و باشگاه والنسیا صادر نشود، آن‌ها به صورت رسمی شکایتی را تقدیم دادگاه خواهند کرد.  

این شکایت قرار است علیه لالیگا، هوادارانی که به وینی توهین کرده‌اند و باشگاه والنسیا انجام شود و رئال آماده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن این اقدام را انجام دهد.  

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا