اخبار سیاسی

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: نمایندگان هرجایی که لازم باشد از ارتش دفاع خواهند کرد- اخبار مجلس و دولت ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل دهی 200 پهپاد راهبردی به نیروهای چهارگانه ارتش، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس، با اشاره به تجهیزاتی که در اختیار ارتش قرار گرفته، اظهار داشت: اعتقاد دارم که مهمتر از تجهیزات در اختیار نیروهای مسلح، باور و اعتماد به نفسی است که انقلاب اسلامی در دل سربازان، افسران و نیروهای مسلح ایجاد کرد و این اعتماد به نفس را مدیون امام راحل هستیم.

وی افزود: مظهر قدرت جمهوری اسلامی امروز ارتش قهرمانی است که به تعبیر مقام معظم رهبری همچون مشت گره کرده‌ای آماده است تا در هر زمان و هر مکان بر سر دشمن فرو آید و منافع ملت بزرگ ایران را حفظ کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، عنوان کرد: اقدامات مومنانه و مجاهدانه شما جای تقدیر و تشکر دارد. نمایندگان مجلس ضمن اعتقاد و باور قلبی به ارتش، بسیار ارتش را محترم شمرده و دوست دارند. نمایندگان مجلس در هر جایی که لازم باشد از ارتش دفاع کرده و پس از این نیز دفاع خواهد کرد.

جلال زاده  بیان داشت: اگر امروز اقتصاد، صنعت و مردم با آرامش تمام در شهرها و روستاها مشغول فعالیت هستند، به پشتوانه شما ارتشیان عزیزی است که برای امنیت این کشور و برای دفاع از حریم کشور شبانه روز و گمنام در تلاش هستید. مردم این اقدام را قدر می‌دانند و شما ارتشیان بهتر از همه احترام مردم و صمیمت مردم نسبت به خود را بهتر درک می‌کنید.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از وزیر دفاع نیز تشکر می‌کنم که با پیگیری برنامه‌های راهبردی خود در وزارت دفاع زمینه ساز چنین اتفاقات مبارکی شدند. همچنین باید تشکر کنم از ارتشیان بسیار عزیز که  این تجهیزات را با ایمان قلبی که دارند، برای دفاع از کشور به کار می‌برند

همچنین عباس مقتدایی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی با کارهای بزرگی که انجام داده است موجب سرافرازی ملت ایران شده، گفت: ارتش جمهوری اسلامی امروز در حوزه پهپادی دستیابی به قله پیشرفت را رقم زده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، عباس مقتدایی خوراسگانی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل دهی 200 پهپاد راهبردی به ارتش جمهوری اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی امروز دستیابی به قله پیشرفت در حوزه پهپادی را رقم زده است.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی قدردان زحمات نیروهای مسلح در همه بخش‌ها است و امروز ارتش جمهوری اسلامی با انجام کارهای بزرگ موجب سرافرازی ملت ایران شده است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: امروز شاهد هستیم کارهای خارق العاده ای توسط عزیزان ارتش انجام شده است و پیشرفت‌های این حوزه خیره کننده بوده است لذا ما هم سعی می کنیم در مجلس حمایت های لازم را از ارتش بعمل آوریم.

مقتدایی تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دستیابی به قدرت بازدارندگی را تجربه کرده و مرزهای فناوری را در نوردیده اند و دقیقا همین موضوع است که امنیت را برای مردم فراهم کرده است.

وی عنوان کرد: امروز اقتدار نیروهای مسلح در همه حوزه ها مشهود است و ما به عنوان کمیسیون امنیت ملی مجلس قدردان این مجاهدت ها هستیم و امیدواریم در سایر ابعاد غیرنظامی هم این پیشرفت ها حاصل شود. به واسطه همین پیشرفت‌ها و هم افزایی خوبی که بین نیروهای مسلح برقرار است، نام ایران در سطح امت‌های اسلامی و در سطح جهان به عنوان کشوری پیشرو مطرح است.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2883164

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا