اخبار ورزشی

رضایت سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از عملکرد ملی‌پوشان؛

نواب نصیرشلال در پایان رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا که به قهرمانی تیم مردان ایران همراه بود، با تبریک به اهالی ورزش و به ویژه جامعه وزنه‌برداری اظهار داشت: یکی از سنگین‌ترین رقابت‌ها، رقابت فوق سنگین بود که خدا را شکر خوب سپری شد. حرکت آخر هر دو ورزشکار ما به کسب مدال در مجموع منجر می‌شد، اما به هر حال با توجه به شرایطی که داشتیم و این مدت کوتاه برای تمرینات، عملکرد بچه‌ها خیلی راضی کننده بود.

نوشته های مشابه

وی ادامه داد: ورزشکاران تقریباً بیشتر حرکات خود را صحیح انجام دادند. ان‌شاءالله این شروعی برای مسابقات آتی باشد. ورزشکاران ما الان بهتر می‌دانند که در چه جایگاهی قرار دارند و چقدر باید تلاش کنند. ما در کنار هم سعی می‌کنیم تمام کاستی‌ها را برطرف کنیم و ان‌شاءالله از مسابقات آینده هم به لحاظ مدالی و هم عنوانی، بهترین آسیا باشیم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری عنوان کرد: ورزشکاران‌مان به لحاظ آمادگی در ابتدای اردوی آخر در شرایط خوبی نبودند و در این فرصت ۳۵ روزه فقط توانستیم کمی به هماهنگی برسانیم و این اتفاق هم خوب رخ داد. یکی از مواردی که برای من و کادر فنی اهمیت دارد، روحیه جنگندگی ورزشکاران در صحنه مسابقات بود که قابل توجه و برایم با ارزش بود. ان‌شاءالله بتوانیم این روحیه را تقویت کنیم و در تمرینات هم ملی‌پوشان را به شرایطی برسیم که مثل سال‌های گذشته در آسیا و جهان مدعی باشیم. فکر می‌کنم حتی یک مقدار هم زودتر به این وضعیت می‌رسیم و تیم ما در میادین بزرگتر مثل مسابقات جهانی و المپیک خیلی مدعی خواهد بود.

نصیرشلال درباره عملکرد دو ملی‌پوش کشورمان در دسته فوق سنگین گفت: آیت شریفی در ابتدای اردو، یعنی ۳۵ روز قبل شاید حدوداً ۱۲۰، ۱۳۰ کیلوگرم در دوضرب می‌زد، اما دیدیم که اینجا با ۲۴۰ کیلوگرم رقابت کرد. این خوب بود و نشان داد که او پتانسیل دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به لحاظ انفرادی پنج نفر از بچه‌ها مدال گرفتند و با این فرصت کوتاهی که داشتیم، فکر می‌کنم خیلی خوب بوده است. خیلی از بچه‌ها رکورد‌هایی را زدند که تا الان ثبت نکرده بودند. این نشان دهنده آن است که ورزشکاران‌مان می‌خواهند به شرایط خوبی برسند و ما هم این انتظار را داریم و ان‌شاءالله اگر همین روند ادامه پیدا کند، شاهد موفقیت‌های بیشترشان خواهیم بود.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا