اخبار ورزشی

رغبتی: مشکل زمانی برای اعلام لیست کاروان نداریم/ فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم امید تصمیم می‌گیرد

علی رغبتی در حاشیه دوازدهمین نشست ستاد عالی المپیک، پارالمپیک، آسیایی و پارا آسیایی با مثبت ارزیابی کردن این نشست سه ساعت و نیمه بیان کرد: در جلسات گذشته نسبت به دو گروه به جمع بندی رسیده بودیم و امروز گروه سوم را ارزیابی کرده و به نتایج خوبی دست پیدا کردیم.

نوشته های مشابه

مشاور وزیر ورزش و جوانان درخصوص تصمیم ستاد برای حضور تیم ملی امید اظهار داشت: در این خصوص بررسی‌ها صورت گرفت و این نتیجه حاصل شد که تیم پسران به مسابقات بازی‌های آسیایی اعزام شوند، در مورد تیم فوتبال دختران هم قرار شد، بررسی مجدد صورت گرفته تا در مورد تیم بانوان هم تصمیم گیری درستی انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به هفته‌های پایانی لیگ و اینکه بخش زیادی از بازیکنان در تیم‌های باشگاهی حضور دارند دلایل قانع کننده‌ای بود که از سوی رییس فدراسیون فوتبال مطرح شد برای همین اعلام آمادگی جهت حضور تیم ملی فوتبال تاکنون به طول انجامید.

مشاور وزیر ورزش و جوانان درخصوص سرمربی تیم ملی امید فوتبال اظهار داشت: برابرصحبت‌هایی که آقای تاج داشتند موضوع سرمربی چند روز آینده مشخص خواهد شد.

علی رغبتی ادامه داد: تعدادی از رشته‌ها مجوز اعزام گرفتند به عنوان مثال، تیم تیراندازی ریکرو دختر و پسر با توجه به اینکه مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک جز بازی‌های آسیایی هانگژو است در کنار تیم کامپون اعزام می‌شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حضور سایر ورزشکاران در این دوره از بازی‌ها اشاره کرد و افزود: یک دختر جودو کار و یک دختر تنیسور اعزام خواهند شد و در شمشیر بازی نیز به همین نحو عمل خواهد شد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در خصوص حضور تیم ملی هندبال دختران گفت: دو تیم هندبال پسران و والیبال دختران، اسلالوم دختران و ورزشکاران سوارکاری باید مجددا مورد بررسی قرار گیرد تا تصمیم نهایی گرفته شود.

رغبتی خاطر نشان کرد: در مورد سایر رشته‌ها ستاد به جمع بندی نرسید و ما بقی رشته‌ها که از آن‌ها صحبت نشد قطعا اعزام خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه مشکلی از بابت زمانی برای اعلام ترکیب نهایی کاروان اعزامی نداریم، اظهار داشت: در فرصت مشخص شده، اسامی ورزشکاران را اعلام خواهیم کرد، در خصوص بقیه رشته‌ها نیز تا بعد از زمان قرعه کشی، فرصت داریم.

مشاور وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: حذف کردن و اعزام نکردند ورزشکاران کار سختی است و هیچ یک از اعضا ستاد مایل نیستندبه این مرحله برسند. با توجه به نفرات خوبی که در رشته‌های مختلف داریم به سختی ورزشکاران و رشته را انتخاب می‌کنیم.

رغبتی در خصوص معرفی سرمربی تیم ملی امید فوتبال گفت: در این نشست اسامی مربیان تیم ملی فوتبال مطرح شد، اما واقعیت این است انتخاب سرمربی وظیفه ما نیست، بلکه فدراسیون فوتبال دراین باره باید تصمیم گیری کند.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا