اخبار امروز

رفتار زشت نیمار داد عربستانی‌ها را هم درآورد! +عکس




تیم فوتبال الهلال روز گذشته در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با ستارگان سرشناس خود نیمار جونیور به مصاف تیم ناشناخته نوبهار ازبکستان رفت و در این بازی در دقایق پایانی موفق شد به نتیجه تساوی یک بر یک برسد.
توقف الهلال با ستارگان بزرگش مقابل این تیم ازبکستانی در آسیا بازتاب گسترده‌ای داشت، ولی مهمترین صحنه در این بازی حرکت غیرورزشی نیمار مقابل بازیکن ازبک بود.
نیمار در یک صحنه از کوره در رفت و بازیکن ازبک را هل داد و این بازیکن به زمین افتاد. نیمار بعد از این اقدام زشت توپ را به سمت این بازیکن روی زمین شوت زد.
بسیاری از فعالان توئیتری عربستان با انتشار فیلم این اقدام زشت نیمار به ممشات داور اماراتی در برخورد با نیمار و دادن کارت زرد به این بازیکن انتقاد کردند.

یکی از کاربران نوشت: آیا رفتار بازیکن الهلال نیمار طبیعی است یا صحنه‌ای است که ما به آن عادت کرده ایم؟! امیدواریم این ستاره‌ها مانند رونالدو، تصویری افتخارآمیز از باشگاه و لیگ‌ها ما نشان دهند و کاری که نیمار انجام داد را تکرار نکنند.
کاربر دیگر عربستانی نوشت: تساوی با طعم باخت مبارک الهلال باشد. رفتار نیمار عجیب بود. چنین رفتار‌هایی نباید از بازیکن بزرگی مثل نیمار سر بزند. او در این صحنه مستحق اخراج بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا