اخبار امروز

رفع آبگرفتگی در ۳ منطقه از شهر رشت۱۱:۵۹ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۱۱:۵۹ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ محمدباقر بشر دانش گفت: در پی تداوم بارش باران از ۴۸ ساعت گذشته تاکنون، ۱۵۰ نفر از نیرو‌های خدمات شهری شهرداری رشت از ساعت ۴ بامداد امروز با بررسی میدانی در خیابان‌ها و محلات این شهر با همراهی آتش نشانان برای رفع آبگرفتگی معابر تلاش می‌کنند.
وی از رفع آب گرفتگی در خیابان‌های شمسی پور (رشتیان)، روبه روی بیمارستان پارس و بلوار امام خمینی محدوده فرهنگ تا مصلی خبر داد و افزود: نیرو‌ها با استفاده از پمپ آب و بازکردن منافظ مسدود شده‌ی فاضلاب شهری، آبگرفتگی این محلات را برطرف کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا