اخبار امروز

رفع تصرف اراضی ملی و مرتعی در ۲ شهرستان مازندران
روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه ساری اعلام کرد: در راستای حفظ اراضی ملی و حقوق بیت المال، با اجرای حکم قضایی، عرصه مرتعی به مساحت ۳۸ هزار و ۷۰۸ مترمربع در شهرستان بهشهر رفع تصرف شد.این عملیات توسط فرمانده یگان حفاظت، کلانتری خلیل‌شهر، مسئول واحد مرتع شهرستان، نیرو‌های حفاظتی سرجنگلبانی خلیل‌شهر درمنطقه مرتعی کیدشت کلاک انجام شد. رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان سوادکوهاسفندیار فرمانده یگان حفاظت شهرستان سوادکوه گفت: در راستای حفظ اراضی ملی و حقوق بیت المال، با اجرای یک مورد تبصره ذیل ماده ۵۵ عرصه به مساحت ۴۱۰۰ مترمربع در شهرستان سوادکوه رفع تصرف شد.این عملیات توسط نیرو‌های حفاظتی سرجنگلبانی کارمزد و نیرو‌های حفاظتی درمنطقه سوادرودبار انجام شد.
هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده وقوع هرگونه تخلف در حوزه منابع طبیعی از قبیل قطع و حمل چوب آلات جنگلی، برداشت و حمل گیاهان مرتعی، برداشت و حمل محمولات فرعی جنگلی (چلم، خزه، سرخس و…) تصرف و تخریب اراضی ملی و حریق در عرصه‌های جنگلی و مرتعی را با شماره‌های ۲۴ ساعته امداد جنگل و مرتع ۱۵۰۴ و ۱۳۹ در میان بگذارند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا