اخبار امروز

ساماندهی هوشمند مدیریت پسماند‌های عمرانی و ساختمانیمحمد رضا برزگر رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد گفت: سامانه هوشمند مدیریت پسماند‌های عمرانی و ساختمانی به منظور ساماندهی خودرو‌های حفار و حمل پسماند‌های عمرانی و ساختمانی فعال در این زمینه و نظارت دقیق‌تر بر محل‌های تخلیه و … در حال اجرا است.
او افزود: با توجه به اینکه در فرایند جمع‌آوری پسماند‌های عمرانی و ساختمانی، بعضاً شاهد تخلف خودرو‌های مرتبط به حمل و نقل و تخلیه غیر مجاز اینگونه پسماند‌ها در سطح و حریم شهر بودیم لذا ساماندهی خودرو‌های حفار و پیمانکاران فعال در این زمینه با اجرای سیستم یکپارچه هوشمند مدیریت پسماند‌های عمرانی و ساختمانی به آدرس اینترنتی https://cw.yazd.ir صورت گرفت.
به گفته برزگر: تا کنون هزار و ۱۴۰ خودروی حفار و غیر حفار در سامانه ثبت شده است.
او ادامه داد: این سامانه، شناسایی خودرو‌ها را از طریق شماره پلاک خودرو‌ها و برچسب‌های نصب شده منطبق با پلاک خودرو‌ها انجام داده و خودرو‌های صرفاً مجاز به ورود به مبادی گود تخلیه، مجوز تردد دریافت و تمامی فرایند‌ها قابل ثبت و کنترل است.
برزگر با اشاره به مزایای این طرح گفت: کاهش تخلفات ساختمانی و ساخت و ساز‌های غیر مجاز، حفظ محیط زیست و منظر شهری، ساماندهی خودرو‌های حفار و حمل پسماند‌های عمرانی از جمله مزایای اجرای سامانه هوشمند فوق است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا