اخبار ورزشی

ستاره‌های بارسا قربانی مسی می‌شوند

باشگاه بارسلونا به دنبال کسب درآمد ۱۰۰ میلیون یورویی از فروش بازیکنان جهت تامین بودجه نقل و انتقالات تابستانی است.

اخیرا خاویر تباس، رئیس لالیگا اعلام کرده بود که باشگاه کاتالانی ۱۸۰ میلیون یورو بیش از حد تعیین شده دستمزد می‌پردازد. این رقمی است که آن‌ها باید در تابستان جبران کنند. اخیرا نیز گزارشی منتشر شده که بارسایی‌ها قصد دارند دو بازیکن اصلی خود را به فروش رسانده و چهار خرید در تابستان داشته باشند. ظاهرا یکی از خرید‌ها لیونل مسی خواهد بود.

نشریه موندو دپورتیوو طی گزارشی اعلام کرد که بارسایی‌ها می‌خواهند از طریق فروش بازیکنان ۱۰۰ میلیون یورو درآمدزایی کنند. روزنامه کاتالان چندین بازیکن را معرفی کرده که بارسا قصد خرید آن‌ها را در تابستان دارد. یکی از آن‌ها اینیگو مارتینز است که در صورت انتقال، جایگاه اریک گارسیا را به خطر خواهد انداخت. فرانک کسیه با وجود اینکه نشان داده بازیکن مفیدی برای بارسا است، اما به دلیل شرایط مالی و به دست آوردن پول برای خرید بازیکنان جدید احتمالا فروخته خواهد شد.

علاوه بر این مهاجمان بارسلونا به جز روبرت لواندوفسکی و عثمان دمبله مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. از آنسو فاتی، فران تورس و رافینیا به عنوان گزینه‌های فروش یاد می‌شود چرا که نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده سازند. البته ژاوی روی هر سه بازیکن حساب کرده، اما شاید برای تقویت تیم اتفاقات دیگری رخ دهد.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا