اخبار سیاسی

سرلشکر موسوی انتصاب احمدیان و شمخانی را تبریک گفت- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش انتصاب علی‌اکبر احمدیان به عنوان «دبیر شورای عالی امنیت ملی» و «نمایندگی رهبرمعظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی» را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی اکبر احمدیان
دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی

سلام علیکم؛
ردای خدمت برپوش پرافتخاری است که تنها بر قامت آنانی خوش می‌نشیند که صادقانه پای در این میدان نهاده و اندیشه، تجربه و عزم‍شان را در راه خدمت به کشور و ملت بکار گرفته‌اند.

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت نمایندگی مقام معظم رهبری مدظله العالی در شورای عالی امنیت ملی و دبیری شورای عالی امنیت ملی تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزونتان را تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز از خداوند بی مانند مسئلت می‌نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، همچنین در پیام دیگری انتصاب امیر دریابان علی شمخانی را  به سمت مشاور سیاسی رهبر معظم انقلاب و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر و همرزم ارجمند امیر دریابان علی شمخانی

سلام علیکم
تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی، همواره شاهد حضور خدمتگزارانی بوده که توان و تجربه خویش را صرف اعتلای اهداف نظام اسلامی نموده، صادقانه پای در میدان خدمت نهاده و پیشرفت و سربلندی این مرز و بوم را وجهه همت خویش ساخته‌اند.

انتصاب جنابعالی به سمت مشاور سیاسی رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم معظم‌له، که نشان از تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند  آن برادر گرانقدر است، تبریک عرض می‌کنم.

تداوم توفیقات شما را در مسئولیت‍های جدید تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2900795

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا