اخبار امروز

سرمربی امپولی، اولین اخراجی فصل جدید سری A شدپائولو زانتی، سرمربی تیم فوتبال امپولی در پی کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد و جای خود را به اورلیو آندراتزولی داد.
امپولی یکشنبه شب در چهارمین هفته از فصل جدید سری A در حالی مقابل رم با نتیجه ۷ بر صفر تن به شکست داد که سه بازی قبلی‌اش را هم هم باخته بود. این تیم در مجموع ۴ بازی‌اش ۱۲ گل خورد و تنها یک گل زد.
این چهارمین دوره مربیگری آندراتزولی در امپولی است. او پیش از این در فصل ۲۲-۲۰۲۱ نیز هدایت این تیم را برعهده داشت و شاگردان او که در ابتدای فصل جزء کاندیدا‌های اصلی سقوط بودند در رده چهاردهم جدول به کار خود پایان دادند. در پایان آن فصل آندراتزولی به کار خود در امپولی پایان و جای خود را به زانتی داد. اکنون، اما داستان برعکس شده و این آندراتزولی است که جای زانتی را می‌گیرد.
آندراتزولی که در مجموع ۸۷ بازی‌اش در امپولی به عنوان سرمربی، ۳۴ پیروزی کسب کرده است، یکشنبه هفته آینده باید تیمش را در دیداری خانگی برابر اینتر هدایت کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا