اخبار امروز

سقوط خودرو به سد سردشت یک کشته در پی داشت
نادر ساربانی مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت گفت: تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو در سد این شهر برقرار شد و سریعا یک اکیپ امداد و نجات از آتش نشانی سردشت به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی اضافه کرد: نزدیک پل شهدای این شهر و در مسیر جاده سردشت – ربط راننده یک دستگاه خودرو پس از ناتوانی در مهار خودرو، همراه با خودرو غرق شده بود.
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت گفت: تیم غواصان با ورود به عمق آب ضمن بیرون کشیدن جنازه راننده، این دستگاه خودرو را هم با کمک جرثقیل از آب بیرون کشیدند.
ساربانی ادامه داد: نیرو‌های پلیس در حال بررسی علت سقوط این دستگاه خودرو به داخل سد سردشت هستند.
به گفته وی، چند روز قبل نیز یک پسر بچه هفت ساله در نزدیکی روستای «بریسو» این شهرستان در داخل سد سردشت غرق شده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا