اخبار امروز

سقوط مرگبار برقکار از بالای یک ساختمان در حسن رود بندرانزلیسرهنگ سید مهدی نجفی پور گفت : در پی گزارش خبر سقوط برقکار ۴۵ ساله‌ای از بالای یک ساختمان به ارتفاع ۶ متر در منطقه حسن رود بندرانزلی ، ماموران پاسگاه این منطقه برای بررسی موضوع فوری به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود : مرد برقکار به دلیل شدت صدمه وارده ، جانش را از دست داد و جسدش با هماهنگی قضایی برای تحقیقات تکمیلی به سردخانه منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است ، گفت: رعایت نکات ایمنی هنگام کار، می‌تواند از وقوع حوادث مرگبار جلوگیری کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا